social icons

search

Ďalšie články

Úlovky #1


Dnes som v škole písala článok na dnes, ale iný. Písala som v ňom ohľadom nakupovania, a ako som tak išla zo školy, vrátila som sa k tomu myšlienkami späť. Myslela som na to, že by som opäť rada, po veeľmi dlhej dobe chcela vojsť do sekáča a nájsť nejakú krásnu vec. Taká, ktorá by mi padla do oka. Predstavovala som si všetky moje sekáčove úlovky a hovorila si, že práve tie, sú mojimi najväčšími šatníkovými pokladmi. Sú kvalitné, originálne, a keď sa na ne pozriem, viem, že ich mám v skrini len ja, a to mi robí ešte väčšiu radosť. Sú to také moje srdcovky. Bohužiaľ, so sekáčmi je to hop alebo trop, už dlho som nenašla nič, čo by ma zaujalo. A tak som kráčala ďalej v módnych myšlienkach. Avšak, ako som tak prechádzala okolo jedného sekáča, všimla som si, že práve dnes je ten deň, keď majú 1 kus za 1€, tak som doň vošla, s nie veľmi veľkými očakávaniami. A vyšla som s tromi novými prírastkami za 3€. Tomu sa hovorí radosť a osud.
Ako prvý mi do oka padol tento sveter, ani neviem ako, keďže väčšinou sa po svetroch neobzerám, teda asi to bude tou ružovou farbou.:D Milujem kombináciu ružovej a červenej, hneď som si ho predstavila k nejakým vintage rifliam alebo mom jeans a už som si ho niesla (ako tak na neho teraz pozerám, tak ho milujem stále viac a viac♥). Potom som natrafila na bielu riflovú bundu. Trochu mi na nej vadia tie trakové zapínania, ale na postave to vôbec nie je rušivé. Celkom dosť som nad ňou váhala, no potom som si spomenula na článok od králika a povedala som si, že ju teda možno aj ja niekedy takto pekne skombinujem, a ak nie, tak sa sestra poteší, veď takáto bunda za 1€ sa k tebe predsa nie vždy dostane. Napokon som sa dostala medzi mužskú časť oblečenia. Totižto, už dosť dlho zháňam nejaké oversized čierne sako. To som síce nenašla, no toto prúžkované od značky Tommy Hilfiger sa mi tak zapáčilo, až som si ho kúpila. Musím povedať že je trošku viac oversized ako oversized, najmä na rukávoch aj pleciach, ale mňa takéto vymýšľaniny bavia. Dokonca, keď ho otočím opačne, je vyskladaný asi z 5 rôznych látok, ako sa to teraz nosí, tak som sama zvedavá, ako sa s ním vyhrám. Ak napokon nijak, tak je dobre ockovi a celkom dosť mu sekne. :D


Ak to niekoho z Prešova zaujíma, tak to bol sekáč oproti Pirôžkam. Možno budú mať takéto zľavy ešte do konca týždňa. :) 

Komentáre

  1. Krásne úlovky! Časom by som chcela viac nakupovať v sekacoch, tak snáď sa mi to podarí :) Momentálne však nemám k žiadnym veľmi prístup .

    deerly lost / blog instagram

    OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem ti krásne za tvoj čas, podporu aj komentár.♥

Instagram