social icons

search

Ďalšie články

Vitaj

Ahoj! Moje meno je Liana, no v blogovom svete ma ľudia poznajú ako konvalinku. Toto je totižto môj druhý konvalinkový blog, ktorý bude co-existovať spolu s tým prvým. Zmätený? To nič, všetko ti vysvetlím.

Odmalička som bola tak trochu iná, než ostatní. Nikdy ma nebavilo ísť po prúde rieky. Vždy som chcela byť odlišná, zaujímavá, originálna a najmä výrazná. Veľmi som túžila po tom, aby si ma ľudia pamätali, aby som bola slávna, uznávaná a zakaždým som robila, a hovorila také veci, aby som na seba upútala, čo najviac pozornosti. Problém bol však vtom, že som nemala v čom vynikať a byť dobrá. Všetci mali nejaké koníčky, boli v niečom dobrí a ja som sa nevedela v čomkoľvek nájsť, doposiaľ vlastne neviem. Jediné, čo ma zachránilo, bolo móda. Vždy som ju milovala, ibaže som nevedela, ako ju do svojho života ešte viac dostať a uplatniť. Kreslenie mi nikdy neišlo, preto sa zo mňa nemohla stať módna návrhárka, som nízkeho vzrastu, takže ani modelingovú cesta nebola možná. Jedného dňa sa však stal zázrak a ja som objavila blogy. Konečne miesto, kde som sa mohla vyjadriť a vyblázniť. 

Od toho dňa už ubehli takmer 4 roky, počas ktorých som rástla sa vyvíjala, každým dňom, mesiacom, či rokom, dospievala a menila, až do dnešnej podoby či blogovala v rôznych formách i žánroch. Bol to veľký boj a zároveň šialená jazda, no nikdy som so sebou, ako človekom nebola viac spokojná. Teraz cítim, že som na tej správnej ceste, a aj keď ma určite čaká ešte veľa zmien, prekážok, iných záľub a presvedčení, tak dovtedy verím, že toto je konečne to správne miesto. Je to miesto, ktoré je odrazom môjho sveta, môjho života a môjho vyrásteného ja, ktoré už má úplne iné hodnoty a priority, než to malé premotivované a môžem povedať, materialistické dievčatko. Už ma neláka sláva, veľký napraskaný šatník či spolupráce s čínskymi eshopmi, jediné čo si prajem je zdravie a viesť život, v ktorom bude pokoj, dobro a budem mať naozaj pocit, že robím veci správne. 

V svete podľa konvalinky teda nájdeš mnoho prírody, či už v kozmetike, šatníku či jedle. Mnoho myšlienok, inšpiratívnych ľudí, značiek, sekáčových úlovkov, kníh, filmov a rád. Verím teda, že sa tu budeš cítiť dobre, a že budeme jeden druhého ťahať dopredu. Nájdeš ma však aj na, už vyššie spomínanom, druhom blogu- Lily of the valley, kde ukazujem taký viac urbanistický kúsok môjho života. Napriek tomu, že ich budem viesť takto oddelene, obe sú obrovskou a neoddeliteľnou súčasťou môjho života, ktoré chcem naďalej rozvíjať, a vďaka ktorým chcem nájsť svoje hlasnejšie ja.


šaty: Second hand (Textile house)  /  čižmy: Bershka  /  baretka: Bižutéria Lilly 


Komentáre

 1. Zaujímavý nápad a teším sa na články nielen tu, ale aj na "starom blogu". Inak skvelý outfit! Červená ti veľmi sedí a neviem si ani vybrať, ktorý kúsok sa mi viac páči - či tie dokonalé topánky alebo tá sukňa. ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ako som už spomínala, VEĽMI sa teším na nové články a na všetko, čím nás zahrnieš ♥
  Sukňa je krásna, celý outfit vyzerá úžasne! A to sa zdá len mne alebo sa gombíky zapínajú na striedačku? Ak áno, tak je to zaujímavý detail, nič také som ešte nikdy nevidela :D ❤
  A STYLISH BEE // Facebook Page

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Veľmi pekne ďakujem Bee, za všetku podporu a krásne slová, ktoré ma zakaždým motivujú ísť dopredu! A áno, sveter má naopak každý gombík:D

   Odstrániť
 3. Cítim to podobne. K blogovaniu som sa vrátila po viac ako ročnej pauze, kedy som utiekla z blogu, na ktorom som mala rozbehnuté spolupráce, ale pri tom som sa cítila ako v klietke. Teraz chcem písať o hocicom, nielen o kozmetike. Chcem písať pre seba a pre vás, či už niekedy budem mat prístup k spolupráci alebo nie, na tom mi nezáleží.

  Teším sa na články a na inšpiráciu k lepšiemu životu. :)

  deerly lost / blog instagram

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak to má byť! Aj ja sa teším, že je tu pár ľudí, ktorých to zaujíma a tešia sa!:D♥

   Odstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem ti krásne za tvoj čas, podporu aj komentár.♥

Instagram