social icons

search

Ďalšie články

Májová výzva │ Ako to dopadlo?


Hip hip hurá, máj je za nami a júnové slnko veru že vyšlo, a dokonca je poriadne horúce. Májová výzva sa zdala v niektoré dni šialená, a v iné zasa ľahko poraziteľná. Učenie mi neišlo tak, ako som si predstavovala- myslela som si, že cez akademicky týždeň sa od učebníc ani len nepostavím a vypotím nad nimi dušu, ale práve naopak, brala som to celkom zľahka, učila som sa toľko, koľko som vládala, mala som prestávky, a tých teda nebolo najmenej (:D), ani som veľmi nestresovala, práveže som mala celý ten čas pocit, že sa nemusím nejako veľmi snažiť, a tak aj bolo. Z občianskej som si vytiahla tie najjednoduchšie témy, aké som mohla, na dejinách umenia sme zasa mali tie najlepšie pani učiteľky, ktoré s nami do poslednej sekundy bojovali, no a na angličtine som mala tému food, takže to asi ani vysvetľovať nemusím, hahah. Ozaj, že sa nie nadarmo hovorí "maturita, formalita," ale zároveň každý si tým tlakom musí prejsť a prísť nato, že to vôbec, ale vôbec nie je také hrozné. 

Čo sa týka ostatných položiek vrámci výzvy, tak cvičiť som cvičila celý máj okrem maturitného týždňa. Celkom ironické je, že som si práve myslela, že cez akademicky nebudem stíhať alebo mať chuť popri všetkom tom učení, opak však bol pravdou. Vtedy som bola rada, že môžem dať učenie nabok a odreagovať sa, no potom prišiel kameň úrazu popri maturite. Nečakala som, že tie dni budú také vyčerpávajúce, ale tým, že som mala vlastne predmety rozťahané na celý týždeň, tak som bola fyzicky aj psychicky vyčerpaná a nevedela som nájsť v sebe ani len štípku energie na to, aby som vstala a šla napríklad behať. No a blogovanie, ste asi sami videli. Mrzí ma, že som tu nebola častejšie, ale moja hlava bola plne sústredená nato, aby za žiadnych okolností nevypustila ani jednu naučenú tému lebo to by bola katastrofa. Čiže svoje myšlienky som viac menej venovala tomu, no teraz mám konečne hlavu čistú a prázdnu od zbytočných informácií, a tak budem všetok svoj voľný čas venovať tuto na blogu a rozosielať good vibes only. :) 

Ako dopadla maturita, záverečné skúšky alebo akékoľvek májové výzvy vám? 


NOSÍM
blúzku zo Shein 
nohavice z Pull&Bear 
topánky taktiež Pull&Bear 
retiazku z Eppi 
tašku handmade 

Komentáre

 1. Ta barva těch kalhot je perfektní, tahle světle růžová se mi strašně líbí :)

  Maris Novotná

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tak to sa teším, že to máš bez väčších stresov a úspešne za sebou :)
  Inak na tento outfit sa neviem vynadívať, odkedy som ho zočila na instagrame! Je prekrááásny!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Konvalinka03 júna, 2018

   Jeeee, tak to som veľmi rada! Ďakujem♥

   Odstrániť
 3. super fotky aj celý outfit! :) ja som to mala s cvičením pri maturitách skoro úplne rovnako... ono je to fakt neuveriteľná záťaž, to je pravda... :/

  Sabi z blogu Beautiful savage
  GIVEAWAY

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem ti krásne za tvoj čas, podporu aj komentár.♥

Instagram