social icons

search

Ďalšie články

Miestni │ Česká síťovka

To, že nepoužívam jednorázové plastové tašky už vieš. Tie sa dajú totižto nahradiť omnoho lepšími, udržateľnejšími variantami ako napríklad skladacími, ktoré ľahko poskladáš do malého vrecúška či peňaženky (tie však až tak neodporúčam, pretože sa veľmi rýchlo roztrhnú), ďalšími sú bavlnené alebo takzvané plátené tašky, no a môj najnovší, a zatiaľ najobľúbenejší objav je sieťovka. Tú totižto nemusíš nosiť len na nákupy, ale aj ako klasickú kabelku na bežné nosenie. Sama by som nebola povedala, že takáto dierovaná taška, by mohla vyzerať dobre na akúkoľvek príležitosť, avšak tuto je dôkaz. Okrem toho sa do nej vojde fakt všetko! O čom svedčí zasa toto video. Navyše je ručne, férovo, a zo 100% bavlny vyrábaná v Česku, čo je teda win win solution! ♥ Majú ju k dispozícií v rôznych farbách aj typoch, či už minimalistických alebo aj hravejších, už len si vybrať. 

TIP: Ak nechceš platiť poštovné z Česka, Zoot má na svojom online webe tiež Českú síťovku, ktorá sa dá objednať na ich predajňu zadarmo. :) 

Komentáre

 1. Plánujem si ju kúpiť a nosiť v nej ovocie a zeleninu, ktorú si kúpim v obchode :))

  netrhajte (k)vety

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tak a zas si ma predbehla :D Na túto síťovku číham na zoote už asi tri týždne, ale stále čakám na farbu, ktorú by som aj vedela nosiť s mojimi vecami! V budúcnosti jednoznačne poputuje aj do môjho šatníka!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Super. Pamätám si, že keď som bola malá, tak sa nakupovalo len do takýchto tašiek. Nikdy sme nekupovali nejaké plastové tašky a bolo to super.

  Suesanqa

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem ti krásne za tvoj čas, podporu aj komentár.♥

Instagram