social icons

search

Ďalšie články

Točím │ #plasticfreejuly


Ahojte kamoši! Tí z vás, ktorí ma sledujete na instagrame, áno, hurá nové video je von, a pre tých, ktorí ma nesledujete, tak mala som na instakilograme rôzne dotazníky, pričom som sa dozvedela, že mnoho ľudí by chcelo, aby som robila viac youtube videí, čo ma spočiatku zarazilo lebo ja som ich robiť nechcela (:D), keďže, po prvé, akosi sa mi ľahšie vyjadruje písomne, než ústne a po druhé, nevedela som, o čom by som ich mala robiť, pretože, veď viete, že ja nerada vytváram mainstreamové veci. Napokon som sa však odhodlala natočiť prvé, potom mi napadol námet na druhé, tretie a teraz mám toľko tém, o ktorých by som vám rada porozprávala! V podstate, sú to veci, o ktorých som chcela písať články, no tie by boli asi príliš zdĺhavé, a ak je pre viacerých ľahšie počúvať, než čítať, tak sa posnažím vyhovieť vašim prosbám.

Dnes je to video o tom, ako môžeme redukovať plasty v našich životoch, o tom, aké je to jednoduché a prospešné. Viem, asi to nie je možno téma, ktorú by ste na videá očakávali a chceli, ale niekedy je lepšie raz vidieť ako 100-krát počuť, mám totižto pocit, že tieto tipy na rôzne alternatívy spomínam snáď všade, a stále dookola, no i tak neviem, či to niekto vníma, a tak možno v takej vizuálnej podobe, so všetkými ukážkami, štatistikami a rôznymi vysvetleniami, to bude mať väčší význam. Verím, že áno a verím, že sa vám bude páčiť. 

Majte ešte krásny zvyšok víkendu! :)


Komentáre

  1. Ešte som nemala možnosť napísať ti to, ale krásne inšpiratívne video! Som si istá, že ľuďom otváraš oči a kažodenne im (a rovnako aj mne) ukazuješ, aká je situácia. Čiže ďakujem, si skvelá ♥

    monicasworldofflowers

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Mrzí ma, že sa ku komentovaniu dostávam až teraz, ale akosi som úplne pozabudla na to, že som ti nikde (teda ani tu, ani pod videom) nenapísala, aké úžasné celé video je - neskutočne inšpiratívne, vyzerá profesionálne a jednoducho nemám ani jedno zlé slovo ❤ A veľmi sa teším aj na ďalšie tvoje videá!
    BEE A CHANGE // Facebook Page

    OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem ti krásne za tvoj čas, podporu aj komentár.♥

Instagram